Eenzaamheid en zingeving

Collega Denise Hendriks, beweegcoach bij de gemeente Westerveld, zet zich in voor 65+inwoners in onze gemeente Westerveld. Zij doet onderzoek naar eenzaamheid en zingeving onder 65-plussers binnen onze gemeente. Het belang van deze enquête is groot. Via dit onderzoek hoopt zij gemeentebreed acties te kunnen ondernemen die de kwaliteit van leven van ouderen in onze gemeente verbeteren en onze gemeenschap vitaler maken. Zij bedankt iedereen die de enquête wil invullen alvast ontzettend voor de hulp! De enquête is te vinden via de volgende link: https://forms.office.com/e/a4rmDi82Qy

Het invullen duurt hooguit 5 minuten. Ook is het mogelijk via onderstaande QR code de vragenlijst in te vullen.

Voor verdere vragen over dit onderzoek kun je contact opnemen met Denise Hendriks via, d.hendriks@gemeentewesterveld.nl of via  M 06-23763029

Eenzaamheid en zingeving